E-Ticaret ve Pazaryeri Danışmanlığı

Dijital platformda doğru yerde olmak ve kaybolmamak!

E-Ticaret Nedir? Ne Değildir?
 

Öncelikle amacımızı unutmamak gerekir. İşletmelerin kuruluş amacı kar elde etmek ve işletmenin aktifine katkı sağlamaktır. Sadece havalı sayfalar yapmaktan öte bir durumdur. Ticarettir, E-Ticarettir, XML almaktır, XML vermektir, gerektiğinde tedarik eden, gerektiğinde tedarik alandır.

Burada bir anlık fikir ile yenilemesini bile yapmayacağınız bir e-ticaret sayfasının sahibi olmaktan bahsetmiyoruz, gerçek ticaret ve pazar yerlerinin aktif olarak kullanılarak işletmenizi ileri taşımak söz konusudur.

 

Bize göre; E-Ticaret sadece yapılmış havalı animasyonlu sayfalar değildir. Gerçek, satış yapan, pazar yerlerini aktif kullanan ve var olan işletmecilik E-Ticarettir.

Özetle;

  • Doğru tedarikçilerle çalışmalısınız

  • Doğru ürün gruplarını satmalısınız

  • İvmeyi yakalamalısınız

  • İvmeyi korumalısınız

  • Sürdürülebilir bir iş modelinde ilerlemelisiniz

Kişi ve Kurumlara E-Ticaret Danışmanlığı
 

Günümüzde her kobi ve girişimci e-ticaret yapmak istiyor. Ancak plan aşamasında yapılan hatalar neticesinde e-ticaret dünyasında hüsrana uğrayanların sayısının çok fazla olduğu görülüyor. E-ticaret yapılması kolay ve masrafsız olarak görünen ancak üzerinde itina ile çalışılması gereken bir ticaret şekli olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle zaman kazandıracak ve kar sağlayacak yatırımlar için E-ticaret danışmanlığı hizmeti gerekiyor.

Profesyonel bir e-ticaret danışmanlığı marka bilinirliği oluşturarak e-ticaret sektöründe kalıcı olmanızı sağlarken ve minimum maliyetler ile kârlı ve yüksek hacimli satışlar yapmanın yollarını gösteriyor. Ayrıca e-ticaret danışmanı, e-ticaret yapan ya da yeni başlayacak olan firmalara doğru adımlar nasıl atılır, e-ticarette kazanan taraf olmak için ne yapılmalı sorularının cevabını veriyor. E-ticaret Uzmanı ile sanal pazar değer kazanıyor, pazar yerlerinin etkin kullanımı  ile işletme karlılığı artıyor.

E-ticaret Danışmanlık Hizmetini Kimler Almalı?

  • E-Ticaret Sitesi Olanlar

  • E-Ticaret Sitesi Kuracak Olanlar

  • E-Ticaret Stratejisi Geliştirmek İsteyenler

  • Satış Maliyetlerini Azaltmak İsteyenler

  • Pazaryerlerini aktif olarak kullanmak ve işletmesine yeni kazanç kapıları oluşturmak isteyenler.

Pazar Yerleri servisleri için tıklayınız.

İletişim
 

Kartaltepe Mah. Belediye Cad. Saydam Sk. No:4/A

Sefaköy / Küçükçekmece / İstanbul

T: 0212 553 64 95
T: 0544 628 67 87​

 

info@octopusbs.com

El Terminali Kiralama
Dönemsel Personel Hizmeti

Octopus Stok Sayım, Togy&Burk, Adore Oyuncak, TS Club, Trabzon Spor, LTB, Little Big, Sezda Giyim, Tanjant, Hummel, Mavi Jeans, Katia&Bony, Bebe Plus, Bade Butik, Centone, As Spor, Adidas, Botti Bebe, Sydn, Soydan Giyim, Piaff Networking, Anıl İç Giyim, Addax Mağazacılık, Aki Tekstil, Znc Zincir Mağazaları, Crispino, Türkiye İş Bankası, Archy Kidsi İlvi Ayakkabı, Özer Metal, Feza Suni Deri, Promax, Promaks, ProWeb, Mağazacılık, Perakende Çözümleri, Stok Yönetimi, Stok Danışmanlığı, Özel Yazılım Çözümleri, Mobil Uygulamalar, Stok Sayım Hizmeti, Stok Sayım Firmaları, Stok Sayım Şirketleri, İstanbul Stok Sayım Firmaları, İzmir Stok Sayım, Ankara Stok Sayım, eticaret danışmanlığı, pazaryeri servisleri, xml servisleri, eticaret, n11, hepsiburada.com, amazon.com, gittigidiyor.com, trendyol.com

© 2011 by Octopus BS