Hakkımızda

2011'den bu yana işinizde çözüm olduk

 

İşimiz tecrübemiz

Octopus BS, bilişim konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. 2011'den günümüze iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, bilşim sektöründeki tecrübesi ile projeleriyle müşterilerine yön vermek, çözüm olmak, onlarla güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve yazılım sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefine varmak niyetindedir. Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Doğru stratejiler ile çözüme ihtiyacı olan ile hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Octopus BS, tüm gücünü amatör ruh; profesyonel iş planlarına , teknik ve tasarım becerilerine güvenerek; kalifiye çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır.

Octopus BS bilişim hizmetleri, tam bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.


İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile tam hedefe odaklanır ve kendi ruhundan bir parça daha katarak tüm projelerini taçlandırır.

Sorumluluklarımız

Octopus BS öncelikli sorumluluğu; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve kreatif bir şekilde imza bıraktığı web projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir.

 

Kalite anlayışımız

Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Octopus BS web tasarım ajansı; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarında hayata geçirir.

Octopus BS bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir

Octopus BS imzasını taşıyan tüm projelerinin kalitesinden sorumluluk duyar.