Misyon, Vizyon, İlke ve Değerler

Misyonumuz

Müşterilerimizin gelişimine katkı sağlayan, beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yaratıcı, yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımız ile sektörün öncü firmalarından olmak.

Vizyonumuz

İş ortaklarımıza uluslararası standartlarda hizmet sunan; doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler üreten, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe lider bir şirket olma yolunda ilerlerken, her müşterisine butikvari hizmet sunmak.

İlke ve Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışımız

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi şeffaflık, karşılıklı güven esasına göre sürdürürüz. En iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif ve sinerjik bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsemekteyiz. Hizmette kalite ve ilişkilerde dürüstlük prensibi ile yerimizi; güvenle anılan, başarılı bir çözüm ortağı olarak sağlamlaştırmaktayı

Çalışanlarımız

Yaratıcı, proaktif, dinamik, çözüm odaklı ve gelişime açık çalışanlardan oluşan şirketimiz, gelişimin önemli bir parçası olan eğitim faaliyetlerine önem vermektedir. Projelere birlikte imzamızı attığımız gayretli ve ufku açık her bir çalışanımızın şirketimize kattığı değerlerle, daha da büyümekteyiz.

Kalitemiz

Lider olmak için kalite, yenilik ve değişimin önemine inanıyor, sürekli gelişmeyi temel bir değer olarak görmekteyiz.

Başarımız

Başarının anahtarının planlı, verimli, disiplinli ve tutkulu çalışmak olduğuna inanırız. Hedeflerimize, tüm cesaretimizi, yaratıcılığımızı ve bilimsel metotları kullanarak ulaşırız.

İletişim
 

Kartaltepe Mah. Belediye Cad. Saydam Sk. No:4/A

Sefaköy / Küçükçekmece / İstanbul

T: 0212 553 64 95
T: 0544 628 67 87​

 

info@octopusbs.com

El Terminali Kiralama
Dönemsel Personel Hizmeti

Octopus Stok Sayım, Togy&Burk, Adore Oyuncak, TS Club, Trabzon Spor, LTB, Little Big, Sezda Giyim, Tanjant, Hummel, Mavi Jeans, Katia&Bony, Bebe Plus, Bade Butik, Centone, As Spor, Adidas, Botti Bebe, Sydn, Soydan Giyim, Piaff Networking, Anıl İç Giyim, Addax Mağazacılık, Aki Tekstil, Znc Zincir Mağazaları, Crispino, Türkiye İş Bankası, Archy Kidsi İlvi Ayakkabı, Özer Metal, Feza Suni Deri, Promax, Promaks, ProWeb, Mağazacılık, Perakende Çözümleri, Stok Yönetimi, Stok Danışmanlığı, Özel Yazılım Çözümleri, Mobil Uygulamalar, Stok Sayım Hizmeti, Stok Sayım Firmaları, Stok Sayım Şirketleri, İstanbul Stok Sayım Firmaları, İzmir Stok Sayım, Ankara Stok Sayım, eticaret danışmanlığı, pazaryeri servisleri, xml servisleri, eticaret, n11, hepsiburada.com, amazon.com, gittigidiyor.com, trendyol.com

© 2011 by Octopus BS