Özel Yazılım Geliştirme

Mobil, web, intranet kısacası ihtiyacınız neyse çözümü var

Octopus BS ailesi olarak, gerek mevcut, gerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır. Bu misyonu gerçekleştirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güncel teknolojileri kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Octopus BS, kurumların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu sistem ve uygulamaları optimum düzeyde geliştirir. Bu görevi alanında uzman ekipler ile gerçekleştirir.

Kurumlara özel yazılım geliştirme sürecimizi Octopus metodolojisi ile yönetmekteyiz. Octopus olarak mobil, web, intranet uygulamalarından desktop uygulamalarına kadar her platforma yönelik uygulamalar geliştirerek müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Bütün bu hizmetlerimizin yanında tasarımdan, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca paket çözümlerimiz ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün sorunlara çözüm üretmekteyiz.

Octopus; ağırlıklı olarak .Net Platformu üzerinde yazılımlar geliştirmektedir. Bunun yanında iOS ve Android platformlarında da mobil uygulamalar ve yine bu konsepte bağlı olarak Windows Store uygulamaları geliştirmektedir. 1996 yılından bugüne sektör deneyimine sahip olan ekibimiz, Octopus methodolojisi ışığında birçok kurumsal projeyi başarıyla hayata geçirmiştir.

Proje ihtiyaçlarına göre şekil alabilen ve bu sayede esnek bir organisyona sahip olan Octopus yazılım mühendisleri, Octopus metodu üzerinde belirtilen tüm adımları, tüm projelerinde eksiksiz uygular.

Piyasa şartlarının dayattığı gerçekler ne olursa olsun, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden kaliteli kod üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan Octopus BS, bir çok kurumsal firmanın kritik entegrasyonlarında görev almıştır. 

Müşterilerinin anlık müdahale edebilmeleri ve tüm süreci anlık olarak takip edebilmeleri adına kullanımlarına sunulan proje yönetim sistemi ile tamamen şeffaf bir yazılım geliştirme süreci oluşturan Octopus, projelerini müşterileri ile birlikte yönetir. Bu sayede müşterilerimiz dilediği zaman projelerinin hangi aşamada olduğunu takip edebilirler.

Gelişen teknolojiyi takip edebilmek için sürekli olarak eğitimlere katılan Octopus ekipleri birbirinden değerli bir çok sertifikaya sahiptirler. Bu şekilde tecrübelerimizi gelişen teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimize en güncel teknolojileri, en düşük maliyetler ile sunarız.

Octopus Armut.com üyesi olup bir çok projeye imza atmıştır.